MOSKITIERY

Owady latem są utrapieniem dla każdego człowieka. Teraz możemy się zabezpieczyć przed wpadaniem owadów do naszych mieszkań i domków stosując moskitiery, czyli siatki przeciwko owadom. W swojej ofercie proponujemy Państwu moskitiery do okien oraz drzwi ramkowe i rolowane.
Nadają się do wszystkich typów okien (PCV, drewniane, aluminiowe). Zastosowanie moskitiery ramkowej okiennej nie ogranicza funkcjonalności okna, czy też rolety zewnętrznej. Dzięki specjalnym zaczepom moskitiery te za jednym ruchem ręki mogą zostać zdemontowane np. w celu umycia ramy okna. Moskitiery ramkowe okienne cechuje przede wszystkim łatwość montażu oraz prosta budowa zapewniająca długowieczność. Na zimę moskitiery te można bardzo łatwo zdemontować i przechowywać na strychu czy w garażu. Siatka wykonana z włókna szklanego powleczonego impregnatem z tworzywa sztucznego w kolorach szary lub czarny, natomiast ramka aluminiowa dostępna standardowo w kolorach białym i brązowym.
Są praktycznym rozwiązaniem dla drzwi balkonowych, na taras czy do ogrodu. Płaska budowa ramy moskitiery umożliwia jej zastosowanie także w sytuacjach o ograniczonej ilości miejsca. 
Siatka wykonana z włókna szklanego powleczonego impregnatem z tworzywa sztucznego w kolorach szary lub czarny, natomiast ramka aluminiowa dostępna standardowo w kolorach białym i brązowym. 
Moskitiery drzwiowe mogą być otwierane i przesuwne. Każda moskitiera otwierana wyposażona jest w zamek samozatrzaskowy.
Chronią przed insektami otwory okienne i drzwiowe. Nadają się do montażu na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczenia (np. na skośnych oknach dachowych). System sprężynowy moskitier rolowanych wyposażony jest w szczotki znajdujące się w kasecie, prowadnicach oraz listwie dolnej. W okresie kiedy nie występują insekty siatkę można jednym ruchem ręki zwinąć. Jest ona wtedy dobrze chroniona przez kasetę przed kurzem i czynnikami atmosferycznymi. Moskitiery rolowane montowane są we wnęce okiennej.
Moskitiery plisowane występują w 3 wersjach: do okien zwykłych, dachowych oraz tarasowych.