PARAPETY ZEWNĘTRZNE

Parapety granitowe charakteryzuje wysoka odporność na warunki atmosferyczne oraz trwałość. Nie bez znaczenia jest także jego wdzięczny wygląd, nietuzinkowy, szlachetny. Parapety granitowe łatwo jest także utrzymać w czystości, to ważna informacja dla naszych Pań. Parapety granitowe doskonale unikają blaknięcia oraz przebarwień, ich kolor cieszy zatem nasze oko cały czas.
Granit to naturalny kamień, ma wszelakie zastosowania nadaje się na zewnątrz jak i wewnątrz. Granity mogą posiadać charakterystyczne cechy jak przebarwienia, odcienie, użylenia, uziarnienia tworząc każdy wyrób niepowtarzalnym. 
Parapety aluminiowe
PARAPETY ALUMINIOWE wykonuje się z blachy aluminiowej o grubości 1,5mm. Malowane są w standardzie proszkowo, na kolor biały lub brąz. Można także zamawiać w kolorze wybranym z palety RAL lub z kolorów typu ANTYK. Wykonywane są zarówno w wersji gładkiej, jak również imitującej płytkę. Są bardzo odporne na wpływ warunków atmosferycznych i na chemikalia, niepalne, trwałe i estetyczne. W komplecie załączamy zaślepki, niezbędne do właściwego odprowadzania wody opadowej. Parapety posiadają ochronną taśmę transportową, którą usuwa się niezwłocznie po montażu. Można montować poprzez wklejenie jak również przez dokręcenie do listwy podokiennej.
Parapet aluminiowy to na pewno wybór na długie lata.
Parapety stalowe
PARAPETY STALOWE wykonuje się z gładkiej blachy o grubości 0,7mm. Są zabezpieczane galwanicznie (ocynk), a następnie powleczone powierzchniowo poliestrem. Oprócz białych i brązowych można zamawiać w wybranych kolorach z palety RAL. Są odporne na wpływ warunków atmosferycznych, niepalne, trwałe i estetyczne. W komplecie załączamy zaślepki, niezbędne do właściwego odprowadzania wody opadowej. Parapety posiadają ochronną taśmę transportową, którą usuwa się niezwłocznie po montażu. Sugerowana metoda montażu - przez wklejenie.
Parapety zewnętrzne stalowe SOFT lub parapety aluminiowe SOFT (zaokrąglone przody) nadają charakterystyczny kształt okną.