ROLETY ZEWNĘTRZNE

ROLETY ZEWNĘTRZNE są to osłony z pancerzem roboczym pracującym na zewnątrz pomieszczenia. Ich podstawowe funkcje to osłona pomieszczeń przed nadmiernym nasłonecznieniem, osłonięcie od skrajnych warunków pogodowych (porywisty wiatr), poprawienie izolacyjnych właściwości okien oraz zasłonięcie się przed wzrokiem ciekawskich. Przy odpowiednim wykonaniu - roleta stanowić może także zaporę przed włamywaczem.
ROLETY NATYNKOWE STANDARD należą do systemów technik osłonowych zewnętrznych, najczęściej montowanych na elewacji, rzadziej we wnęce okiennej. Jest to system, który można zastosować na każdym etapie.
Standardowe kolory skrzynek: biały, brązowy jasny, brązowy ciemny, beżowy jasny, szary, srebrny, antracyt
Wielkości skrzynek: 137, 150, 165, 180, 205.
Dostęp do kapy rewizyjnej na zewnątrz budynku, od czoła skrzynki.
ROLETY NATYNKOWE RONDO należą do systemów technik osłonowych zewnętrznych o interesującym wyglądzie – skrzynka jest zaokrąglona, prowadnice również mogą być zaokrąglone. System ten najczęściej montowany jest na elewacji, rzadziej we wnęce okiennej.
Standardowe kolory skrzynek: biały, brązowy jasny, brązowy ciemny, szary, srebrny,antracyt
Wielkości skrzynek: 137, 150, 165, 180, 205.
Dostęp do kapy rewizyjnej na zewnątrz budynku, od czoła skrzynki.
SYSTEM ROLET PODTYNKOWY, mocowany we wnęce muru w otworze okiennym. Skrzynka rolety jest dyskretnie wkomponowana w fasadę budynku, a pozostałe elementy rolety można dopasować do barwy okna. Taki sposób montowania daje możliwość zastosowania rolet w istniejących już obiektach - w trakcie modernizacji budynku lub przy wymianie okien.  Piemont zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną.
Standardowe kolory skrzynek: biały, brązowy jasny, brązowy ciemny.
Wielkości skrzynek: 137,165,180,205.
Dostęp do kapy rewizyjnej na zewnątrz budynku, od dołu.
ROLETY W SKRZYNKACH PVC DO ZABUDOWY montowane w murze razem ze stolarką okienną.  Rolety te mogą być całkowicie lub częściowo zabudowane zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz. Kapa rewizyjna znajduje się wewnątrz budynku, od spodu. Występują w wielu okleinach drewnopodobnych, przez co bardzo łatwo można je dopasować do wystroju wnętrza. 

Standardowe kolory skrzynek: biały, dąb złoty, dąb bagienny, orzech, mahoń, brąz czekoladowy.
Wielkości skrzynek: 165, 205, 245.
Dostęp do kapy rewizyjnej od wewnątrz budynku, od dołu.